Bývá-li dobrota ženy nekonečná, bývá i její zloba bez konce

10. září 2013 v 19:01 | Enemy
Jsem šťatsná. Po nekoneřně dluhé době jsem fakt šťastná. A proč?
Ne protože, mám debilního zubaře, který mě 2 roky nechává být s dvěma kazy na čtyřech zubech, neee.
Je v tom můj pan Božský. On o mojí náklonnosti už ví - po 15 a půl letech jsem se překonala a poprvé to někomu přiznala. - nebo je to debil pokud větu 'Mě bys ses teda fakt líbil' nepochopil.
Je to můj spolužák, jeden z těch dvou. Bavíme se spolu od středy a od středy si taky denně píšeme. - Jo vím, už tady o něm jsou dva (?) články, ale tenhle bude extra o dnešku.

První dvouhodinovka byla angličtina. Musím říct, že tam máme docela slabý lidi, takže jsem nejlepší ze třídy já a fakt si toho vážím. On je ve druhý skupině, takže jsem se viděli až na dvou hodinovce ČJL, kde seděl obžidli vedle mě. Byla jse nervní ze zubaře, takže jsem první hodinu ani s ním ani s kamarádkou sedící mezi námi nemluvila. Pak jsem o přestávce, no.. Ehm 'přestávce' šla za kamarádkami na druhou stranu třídy. Stála jsem, že jsem na něj viděla a co chvíli jsem zvedla pohled a podívala se na něj, jak tam tak znuděně sedí:D Pak jsme se dvakrát střetli pohledem, až jsme se začali smát a když začala druhá hodina, už jsme se všichni tři bavili úplně v pohodě.
Po češtině byla 55 minutová pauza. Měla jsem jít s tou kamarádkou na oběd, ale 'nenápadně' jsem se jí ztratila a v šatně se s ním potkala. Bože! Kdybyste viděli, jak se na mě usmál! A zeptal se mě, jestli jdu do Kaufu:D Tak jsem řekla, že jo a on, že na mě počká. Tak jsme šli spolu, on kouřil a já ho přesvědčovala, že ho to odnaučím. Po deseti minutách cesty jsme se bavili jako bychom se znali 4 877 let. K mému udivu mi řekl, že jde zítra ven s bývalou. Vysvětloval mi, co se mezi nima stalo, že jí někdo něco nakecal a tak s tím skončila po týdnu. Jako, mám trošku strach:D No nic. Šla jsem si do Kaufu koupit gumičky, protože on u sebe žádný neměl-.-:DD
On si pak šel koupit oběd do pekárny a tam na mě furt čuměli nějaký chlapi. 'Ty chlapi na tebe furt čuměli a pískali' řekl rozladěně.
Seděli jsme před Kaufem a on mi řekl, že mu hrozně připomínám holku, kterou chtěl, ale nedostal. Nevěděla jsem, co na to říct jako:D .. No nic, šli jsme pomalu do školy a protože jsem sebou měla kabelku narvanou učením, poprosila jsem ho, jestli mi jí vezme. Po pěti minutách, co jí nesl řekl 'Připadám si s tím jako buzna, navíc to máš hrozně těžký, jako bys v tom tahala somálskou rodinu'. Ne, nebrečela jsme z pohledu na něj smíchy:D
Zapálil si asi třetí cigáro - Hnuuus - a protože jsme měli ještě asi pět minut času-.- Postávali jsme asi 5 metrů od školy u kuchyňského studia. Tak mlčíme ne a najednou slyším takový tichounký 'Nechtěla bys jít na pouť u nás?' A já, že jo, ale ať mi to radši pětkrát připomene, protože to má být někde za 3 týdny. - Ne, nezapomněla bych na to.
Pak asi 2 minuty před hodinou jsme se konečně dostali do školy - Zmínila jsem, že je to děsnej gentlas navzdory tomu, že kouří, chlastá neustále a občas hulí? Ne? Tak je to neuvěiřtelnej gentlas. - a šli jsme k šatnám. Asi.. Pff. Skoro 10 minut jsme válčili se zámkem u dveří:D On nejdřív zadal blbě kombinačku, pak nám to zase nešlo a tak dále, a tak dále:D Pak se naštval a řekl 'Dej k dílu svojí dámskou ručku, já jsem asi nějakej postiženej:DD No, povedlo se mi dát správnou kombinačku, ale nešlo mi to otevřít:D Tak se pán předvedl a konečně to otevřel:D
To, že jsme spolu seděli na Psychologii a že jsem na něj omylem vylila pití vypisovat nebudu:D Každopádně, v Dubnu se jede do Francie. On nejdřív že nechce, ale pak když viděl, že se hlásím i já, že bych chtěla, tak se přihlásil taky, huáá:D
Jsem v háji, přátelé.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Izzie | Web | 10. září 2013 v 19:21 | Reagovat

Juzííííís! :3
Přeju ti aby ti všechno vyšlo jak chceš:))

2 worldofunicorns | Web | 10. září 2013 v 19:52 | Reagovat

To je také zlatééé. Úprimne .. závidím. Držím palce, aby si ho odnaučila fajčiť /aj ja to nenávidím/ a aby ti to s ním vyšlo. Podľa toho čo píšeš /zase sa opakujem/ sa mu určite páčiš :) Už len z toho, že ťa pozval na .. pouť.. neviem ako to je u nás. kolotoče? asi. :) držím pace ;))

3 michaela-svet | 10. září 2013 v 20:18 | Reagovat

Já ti tak závidim :) Doufám, že se s panem gentlasem dáte dohromady :D

4 amy-rose | E-mail | Web | 10. září 2013 v 22:10 | Reagovat

awwh to je dokonalý! :))
jestli je to tamten, co si myslím, tak já ti to řikala, že to tak nějak dopadne:D držím palce, aby vám to vyšloo!! :)

5 Kája | Web | 12. září 2013 v 19:49 | Reagovat

Šmarjá! Ty i obyčejný článek napíšeš geniálně - jak jen to děláš? :D
Každopádně hodně štěstí, moc ti cokoliv přeju (ségjo :D).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama